Rower, który pędzi niczym wiatr

Rower szosowy to rozwiązanie, które sprawdzi się w mieście, ale przede wszystkim w czasie pozamiejskich wycieczek. Warunkiem jest tu jednak poruszanie się po asfalcie, na której to powierzchni rowery szosowe pozwalają się naprawdę rozpędzić. Jeżeli ktoś lubi wyprawy po lasach i polach, taki jednoślad nie jest dla niego. Warto też uważać przy deszczowej pogodzie i mokrej nawierzchni. Wówczas gładkie opony popularnych kolarzówek mogą zawieść. Zwłaszcza w czasie hamowania.

Dla miłośników wyścigów

Spokojna jazda rowerem w umiarkowanym tempie jest bardzo przyjemna. To dobry sposób zwiedzania i poznania okolicy, a także walczenia z nadwagą. Jednak niektórym to nie wystarcza. Oni muszą poczuć opór powietrza i rozpędzić się do większych prędkości. Tacy ambitni kolarze zabierają swoje rowery szosowe na wyścigi lub przynajmniej ruszają nimi poza miasto. Dziennie potrafią zrobić dziesiątki, a nawet setki kilometrów. Warto zwrócić uwagę, że na profesjonalnym rowerze szosowym dystans ten nie musi dać się jakoś szczególnie we znaki. Lekki i dający się łatwo prowadzić jednoślad to cenne wsparcie w takiej wyprawie. Należy jednak pamiętać, że szybka jazda to więcej potencjalnych niebezpieczeństw. Dlatego warto zainwestować w profesjonalny sprzęt i regularnie sprawdzać swój rower.

Rower dla ambitnych

Przed kolejnym sezonem wiosenno-letnim warto zaopatrzyć się w profesjonalny rower szosowy. Można na nim dojechać do pracy bez konieczności stania w korku. A w weekendy przyda się na wycieczce poza miastem. Wiele osób lubi pobijać własne rekordy i systematycznie zwiększają pokonywany na rowerze dystans. Można uczynić z tego element grupowej rywalizacji. Lepiej ścigać się na dobrym rowerze niż kolejne popołudnia spędzać na kanapie. Warto także uczyć najmłodszych takiego podejścia do aktywności i pokazywać im, jak wielką frajdą może być jazda na wysokiej jakości rowerze. Nie musi być szosowy, choć wielu ambitnych kolarzy amatorów wybiera właśnie takie modele. Są idealne do szybkiej jazdy i bezpieczne.]

Kliknij tu: https://rower.com.pl/rowery-szosowe-854

Reklamy

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s